Stal-met Gliwice - okienko góra
Stal-met Gliwice - okienko dół
Turstal - pasek języka Turstal - pasek języka
Czy wiesz że... Turstal - poziomy pasek boksu Polskie firmy wykorzystały już Poand 900 milionów euro ze środków Unii Europejskiej? Dlaczego to tak ważne? Ponieważ możemy również Twojej firmie pomóc w pozyskaniu funduszy.
Turstal - menu lewe zaokrąglenie Turstal - menu prawe zaokrąglenie
Turstal - zaokrąglenie górne tekstu
Turstal - nagłowek

O Firmie Turstal Sp. z o.o.

Turstal - nagłowek
Turstal Sp. z o.o mieści się w Gliwicach i jest niezależną spółką doradczą działającą od 2005 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie biznesowym i finansowym dla przedsiębiorstw oraz sektora publicznego. Naszą ofertę uzupełniają usługi z zakresu Marketingu i Promocji, a dzięki współpracy z jednymi znjalepszych agencji w kraju zdobyliśmy w tym zakresie również dużo doświadczenia.

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego montażu finansowego projektów z wykorzystaniem funduszy Unii Europejskiej oraz środków z rynku kapitałowego. Szkolimy, Doradzamy, Zarządzamy Projektami UE.

Skutecznie współpracujemy z organizacjami biznesowymi oraz administracją na szczeblu centralnym, regionalnym i lokalnym. Dla naszych klientów organizujemy specjalistyczne treningi i warsztaty.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, przede wszystkim z sektora górniczego.
Turstal - zaokrąglenie dolne tekstu
Turstal - zaokrąglenie lewe nagłówka lewej kolumny

Działalność Turstal

Kontakt O Firmie Oferta Strona główna
Turstal - najniższy pasek